BOHATEROWIE

 Alice Malik-Siostra sławnego Zayn'a Malik'a, który jest w zespole. Nienawidzi go za to, że spełnił swoje marzenia, poprzez nią samą. Ma 18 lat, szare oczy i ciemno brązowe włosy. Lubi śpiewać i lubi język Polski. Jej matka była Polką, ale niestety zmarła gdy dziewczyna miała 4 lata. Przeprowadziła się do swojego ojca, który mieszkał w Anglii. Traktuje mamę Zayn'a, jak własną. Nie lubi ciekawskich ludzi.


Zayn Malik-Sławne bożyszcze nastolatek. Uwielbia modę! Ma 20 lat i lubi nawiązywać nowe kontakty. Ma dziewczynę, Perrie Edwards. Kocha ją, lecz będzie miał trochę problemów co do jej tematu.
Uwielbia gorącą czekoladę!


Louis Tomlinson-22 latek. Kocha się uśmiechać, śmiać, uwielbia zabawę. Nie chce nigdy dorosnąć. Jego dziewczyną jest Eleanor Calder. Nie jest z nią za bardzo szczęśliwy, ale dla jego bezpieczeństwa, wytrzyma. Na długo?
Liam Payne-Liam, to najspokojniejszy chłopak z 
całego 1D. Ma 20 lat. Ma także dziewczynę, która jest zawodową tancerką, Danielle Peazer.
Nie lubi kłamstwa.


Niall Horan-Jest to słodki Irlandczyk. Ma 20 lat. Jak już wspominałam, pochodzi z Irlandii, jako jedyny członek zespołu. Jest kochany, ale potrafi pokazać swój charakter. Potrafi być wybuchowy i agresywny. Jest uparty jak osioł.
Nie lubi wykorzystywania.
Harry Styles-Najmłodszy w 1D, bowiem ma 19 lat. Optymista który widzi świat w kolorach tęczy. Uważa, że każdy ma szanse na drugi początek. Każdy popełnia błędy.
Nienawidzi, gdy ktoś kogoś obraża nie wiedząc kim jest w duszy.


Perrie Edwards-Dziewczyna Zayn'a Malik'a i piosenkarka.Ma 19 lat. I ma swój zespół, a mianowicie, Little Mix. Siostra Zayn'a, bardzo jej nie lubi, ponieważ myśli że Pezz chce go wykorzystać i że go nie kocha, ani nigdy tego nie robiła.
Nie lubi malin, i ma na nie uczulenie (To będzie mieć wielkie znaczenie ;D).
Eleanor Calder-Ma 20 lat. Jest studentką w Manchesterze i jest także początkową modelką. Jej ulubiony kolor to różowy. Mówi, że jej życie jest bardzo udane, ponieważ jest w nim Lou. Czy to prawda?
Danielle Peazer-Ma 25 lat i jest dziewczyną Liam'a. Kocha go, to widać. Zachowują się jak stare, dobre małżeństwo. Dan, jest z zawodu tancerką. Bardzo dobrze tańczącą tancerką.

Dean Reed-Przystojny 19 latek. Ma zielone, piękne oczy. Optymista, zawsze widzi wyjście z sytuacji. Czy pomoże Alice wydostać się z uzależnienia?
Julie Anderson-Ma blond włosy i szaro-zielone oczy. Optymistka która lubi się uczyć. Co będzie miała wspólnego z rasową, chamską dziewczyną? Przyjaciółki?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz