REGULAMIN

Witam ponownie! Na tej oto zakładce, zamieszczony będzie regulamin, do której pasowałoby się dostosować ;D
                                                           Zapraszam :

  1. W komentarzach, nie używamy za bardzo wulgarnych słów co do mojej osoby, a także do innych czytelników! Jest to brak szacunku do innych, a także do ich własnego zdania! (O rozdziale możecie pisać czasem coś bardziej wulgarnego, no wiecie o co mi chodzi ;D Ale nie toleruję obrażania innych czytelników bloga! Proszę też, o nie oceniania mnie, nie znając mojej osoby).
  2. Chcę, aby każdy miał chociaż trochę szacunku do mnie. A więc, proszę o komentowanie moim rozdziałów, wiedząc że robię to z przyjemności. KOMENTARZ=SZACUNEK!(Tak, takiej definicji się trzymam. Mam nadzieje, że skomentujecie, i wyrazicie własną opinię).
  3. Proszę, nie kopiować tego, co piszę! Można napisać coś własnymi słowami podpierając się na moim opowiadaniu, ale proszę nie kopiować! (Nie lubię tego, nie toleruję! Nie jest to za miłe, gdy znajdziecie coś własnego autorstwa, na innej stronie internetowej).
  4. Są osoby, które dodają komentarze regularnie, z czego cieszę się niezmiernie! Więc dla takich osób, są niespodzianki. A dokładnie prezenty w postaci, zadedykowania rozdziału.(Chodzi mi o to, że mało kto regularnie czyta. Ale znajdą się takie osoby i właśnie za to chciałabym im podziękować, w powyższy sposób.)
  5. Jeśli ktoś chcę mieć ze mną jakiś kontakt, to zapraszam na gadu-gadu.(O to mój numer : 447-822-67. Piszcie.)
  6. Zakładka SPAM, jest po coś stworzona! Proszę, dostosujcie się. (Nie wkurza was to, że ktoś reklamuje swoje blogi, pod rozdziałami, gdy jest stworzona od tego zakładka? Mnie wkurza. Jeśli ktoś doda komentarz i zareklamuje tam swojego bloga, lub kogoś innego, to usuwam od razu!
No...to chyba na tyle, maleństwa! Proszę, dostosujcie się, miśki! 
Kocham x

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz